Odmulanie Komputerów

przez | 5 kwietnia 2019

Każdy użytkownik komputera, wcześniej czy później napotka problem polegający na znacznym spowolnieniu jego działania. Ładowanie systemu trwa bardzo długo. Kiedy w końcu się uruchomi, ciągle słychać prace dysku a kliknięcie na jakąkolwiek ikonę nie wywołuje żadnego działania lub jest mocno odwleczone w czasie.

Niestety surfowanie po internecie też nie jest już przyjemnością. Przeglądarka którą używaliśmy codziennie nie wiadomo kiedy się zmieniła, jest wolniejsza a wyszukiwane strony nie za bardzo zgadzają się naszymi preferencjami. Jeszcze te dziwne, wyskakujące okienka.

Dlaczego się tak stało? Przecież mam zainstalowanego darmowego antywirusa ! Jakiś czas temu udało się nam za darmo uaktualnić naszego Windowsa 7 do wersji Windows 10

Jeżeli ten komputer służy Ci tylko do rozrywki to jeszcze pół biedy ale kiedy jest to niezbędne narzędzie do pracy – to już znacznie gorzej !

Skaner w którym za pomocą przycisku można było szybko zeskanować dokument do komputera przestał działać. Wydrukowanie czegokolwiek graniczy z cudem a na skrzynkę pocztową przychodzi mnóstwo reklam i jakiś dziwnych – często niemoralnych – propozycji.

Niektórzy próbują ratować swój komputer instalując jakieś dziwne „cudowne” programy do czyszczenia systemu. Nigdy to nie pomoże, natomiast niekiedy poważnie zaszkodzi.

Są to typowe objawy ZAMULENIA KOMPUTERA. Twój Komputer jest chory a My mamy dla niego lekarstwo

Co proponujemy ?!

Po pierwsze !
Zarchiwizowanie wszystkich ważnych plików z komputera. Nie ma w takiej sytuacji na co czekać, bo może być tylko gorzej. Możesz stracić swoje zdjęcia, dokumenty firmowe i inne ważne pliki.

Po drugie !
Reinstalacja systemu operacyjnego. Jest to operacja polegająca na wyczyszczeniu systemu z wszystkich śmieci które utrudniają mu działanie. Bardzo często zdarza się sytuacja że „podkusiło nas” do aktualizacji systemu z Windows 7 na Windows 10, pomimo że Nasz dość leciwy komputer nie jest w stanie „uciągnąć” nowszej wersji systemu. Po takiej operacji często okazuje się że twardy dysk jest już prawie pełny.

Po trzecie !
Instalacja wszystkich dostępnych uaktualnień systemu. Operacja ta jest często bagatelizowana przez użytkowników, przez co tylko można się wpakować w kłopoty.

Po czwarte !
Instalacja Oprogramowania Antywirusowego. To musi być porządny, legalny antywirus a nie jakieś darmowe imitacje ! Programy takie mają za zadanie pomagać w użytkowaniu komputera a nie go „zamulać”.

Po piąte !
Ponowna instalacja wymaganych sterowników, konfiguracja klientów pocztowych, drukarek i sieci. Pokażemy także jak można korzystać z „dysku w chmurze„, dzięki któremu Wasze najważniejsze pliki będą zawsze dostępne i bezpieczne. Nawet przy awarii dysku twardego w Komputerze.

A teraz Najważniejsze – przynajmniej dla Ciebie.
Ile to wszystko może kosztować ?

Otóż nie jest to kosmiczna kwota bo w zależności od konfiguracji i stanu twojego sprzętu cena oscyluje:
od 150 zł do 300 zł.

Za tą kwotę twój komputer będzie śmigał że aż miło a oprogramowanie na nim zainstalowane będzie w pełni legalne.